Будівельна діяльність, землевпорядні, топографо-геодезичні роботи, розвідка корисних копалин.

МЧПП «Інж-Агро» здійснює свою діяльність на підставі державних стандартів в таких основних напрямках:

Підприємство пропонує виконання як комплексних досліджень, так і окремих видів геодезичних, топографічних, інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геофізичних досліджень будь-якого рівня складності для всіх видів будівництва.

Для будівництва МЧПП «Інж-Агро» здійснює весь спектр інженерно-геологічних вишукувань, що забезпечують комплексне вивчення інженерно-геологічних умов місця передбачуваного будівництва. Інженерно-геологічні вишукування включають комплекс робіт по дослідженню рельєфу, геологічної і гідрологічної будови досліджуваної ділянки, склад, властивості ґрунтових вод, що залягають в зоні дослідження, наявність і розвиток геологічних процесів, прогноз зміни умов в результаті будівництва.

Землевпорядні та землеоціночні роботи включають систему заходів, спрямованих на регулювання земельних відносин, організацію використання землі, облік і оцінку земельних ресурсів, складання територіальних і внутрішньогосподарських планів. Послугами підприємства користуються як фізичні, так і юридичні особи, що потребують проведення реорганізації, приватизації, юридичного закріплення прав на земельні ділянки і т.д.

Результати топографо-геодезичних робіт надають інформацію про рельєф і ситуації території, існуючих будівлях і спорудах і т.д. Передбачають виконання топографічних зйомок місцевості, відновлення геопідоснови, а також винесення в натуру проекту, виконаного проектувальними організаціями на підставі геопідоснови. Топографо-геодезичні дослідження дозволяють обґрунтувати передпроектну документацію проектування і будівництва нових об'єктів, розширення, реконструкцію і технічне зміна вже існуючих об'єктів, а також створення і ведення різних кадастрів, формування систем обліку технічної інвентаризації об'єктів нерухомості та ін.

Не менш важливим напрямком діяльності МЧПП «Інж-Агро» є пошук і розвідка родовищ корисних копалин на території Вінницької та сусідніх областей. Удосконалюючи методи роботи, використовуючи сучасну техніку і прилади, фахівці підприємства успішно здійснюють геологорозвідувальні роботи.

Строительная деятельность, землеустроительные, топографо-геодезические работы, разведка полезных ископаемых.

Методика проведення всіх робіт здійснюється згідно з чинними ДЕСТами та стандартам з урахуванням всіх внесених поправок і змін, відповідно до законодавства у власній сертифікованій лабораторії, оснащеної сучасним аналітичним обладнанням.

Запрошуємо до довгострокового і взаємовигідного співробітництва!

Розробка сайту «Метастудія» ™