Землевпорядні та землеоціночні роботи

Сучасна економіка нашої країни вимагає оптимального поєднання державного управління земельними ресурсами з економічною самостійністю суб'єктів землекористування. Проведення реорганізації, приватизації, юридичного закріплення прав на земельні ділянки і т.д. неможливі без здійснення землевпорядних робіт. Забезпечити раціональне використання та охорону земель, створити сприятливе екологічне оточення і поліпшити природне середовище - основне завдання землевпорядних робіт.

Землевпорядкування включає систему заходів, спрямованих на регулювання земельних відносин, організацію використання землі, облік і оцінку земельних ресурсів, складання територіальних і внутрішньогосподарських планів.

МЧПП «Інж-Агро» виробляє комплекс землевпорядних та землеоціночних робіт відповідно до Ліцензії АБ №117748 від 15.04.2005г .:

  • проектування нових та впорядкування існуючих землеволодінь і землекористувань;
  • складання проектів внутрішнього землеустрою сільськогосподарських підприємств, установ і організацій, селянських (фермерських) господарств;
  • розробка проектів культурно-технічних робіт, рекультивації, протиерозійних гідротехнічних споруд, створення захисних лісових насаджень і т.д .;
  • розробка технічної документації зі складанням державних актів на права власності на земельну ділянку, постійного користування і договорів оренди;
  • проекти відведення земельних ділянок у володіння і оренду фізичним і юридичним особам.

Підприємство здійснює землевпорядні роботи, як для великих будівельних організацій, так і приватних осіб на всіх земельних ділянках, незалежно від їх цільового призначення і форм власності, через землевпорядну документацію - прогнози, програми, схеми та проекти, матеріали обстежень досліджень.

Землевпорядна діяльність регулюється договором, що передбачає здійснення авторського нагляду розробника за реалізацією землевпорядної документації, внесення пропозицій щодо необхідності удосконалення або переробки застарілої землевпорядної документації, а також контроль замовника за ходом і якістю проведення землевпорядних робіт, проведення експертизи, його участь в узгодженні і реалізації землевпорядної документації та т.д. Договір може бути змінений або розірваний тільки за взаємною згодою.

 

МЧПП «Інж-Агро», як розробник землевпорядної документації, несе відповідальність за якість її розробки і екологічну безпеку заходів, передбачених в проектах землеустрою.

 

Вартість землевпорядних робіт залежить від складності рельєфу, щільності забудови, наявності генерального плану забудови і обсягу робіт, і визначається індивідуально в кожному окремому випадку.
 

Для уточнення інформації та оформлення замовлення звертайтесь в МЧПП «Інж-Агро».

Розробка сайту «Метастудія» ™