Топографо-геодезичні, картографічні роботи

Результати топографо-геодезичних робіт дають уявлення про рельєф і ситуацію на місцевості і служать основою не тільки для проектування, але й для проведення інших видів вишукувань і обстежень ділянки будівництва. Дані дослідження дозволяють обґрунтувати передпроектну документацію проектування і будівництва нових об'єктів, розширення, реконструкцію і технічну зміну вже існуючих об'єктів, а також створення і ведення різних кадастрів, формування систем обліку технічної інвентаризації об'єктів нерухомості і т.д. Топографо-геодезичні роботи включають виконання топографічних зйомок місцевості (створення топографічного плану, геопідоснови), відновлення (оновлення) геопідоснови, а також винесення в натуру (закріплення на місцевості) проекту, виконаного на підставі геопідоснови, проектувальними організаціями.

МЧПП «Інж-Агро» виконує широкий спектр топографо-геодезичних, картографічних робіт різного рівня складності відповідно до Ліцензії АБ №120277 від 17.03.2005г.:

  • побудова і розвиток знімальних мереж;
  • топографічні зйомки масштабів 1: 500 - 1: 5000 та їх відновлення;
  • кадастрові зйомки, топографічні роботи для забезпечення основи різних кадастрів.

Висококваліфіковані фахівці підприємства виробляють топографо-геодезичні роботи на відкритій місцевості і в умовах сільської і міської забудови за допомогою сучасних електронних приладів.

 

Побудова і розвиток знімальних мереж різних класів точності здійснюється наземними методами (полігонометрія, геометричне нівелювання). Вимірювання і закладка геодезичних пунктів проводяться за допомогою високоточної геодезичного обладнання відповідно до інструкцій і нормативами.

Підприємство виконує великомаштабні топографічні зйомки (1:500 - 1:5000) місцевості з урахуванням всіх побажань замовників. Висока якість і точність тахеометричної зйомки забезпечуються застосуванням в роботі електронних тахеометрів, лазерних рулеток і польових комп'ютерів. Камеральна обробка даних здійснюється за допомогою сучасного програмного забезпечення. Використання польового кодування об'єктів зйомки істотно мінімізує часові витрати на подальшу камеральну обробку і, природно, підвищує продуктивність праці.

МЧПП «Інж-Агро» має в своєму розпорядженні спеціальне високочутливе обладнання, за допомогою якого здійснює пошук і діагностику підземних комунікацій різного призначення, визначає глибину їх залягання.

 

 

 

На підставі результатів топографічних зйомок створюється топографічний план місцевості - картографічне зображення елементів ситуації і рельєфу місцевості, її планування, існуючих будівель і споруд з технічними характеристиками.

 

 

Для перенесення готового проекту з носія на місцевість виконується комплекс спеціальних заходів - виніс проекту в натуру.

 

 

При необхідності застаріла топографічна зйомка може бути доповнена і оновлена - на існуючий план наносяться нові споруди, комунікаційні мережі та ін.

 

На підставі виконаних топографо-геодезичних робіт фахівці «Інж-Агро» формують технічний звіт, в якому зазначаються схеми планово-висотних геодезичних мереж, матеріали польових вимірювань, порівняння і оцінка точності, каталоги координат і висот в необхідних системах і т.д.

МЧПП «Інж-Агро» запрошує до співпраці всіх зацікавлених осіб.

Розробка сайту «Метастудія» ™